poniedziałek, 16 lipca 2012

Mega Problem ;(

Ratunku!!!
Przedwczoraj byłam na imprezie, bawiłam się nieziemsko. Po powrocie do domu zorientowałam się, że do spodni mam przyklejone dwie gumy do żucia ;(. Spodnie te są nowe a do tego tak mi się podobają, że po prostu nie chce ich wyrzucać. Kupiłam je dopiero w piątek a są one łososiowe<3 Wczoraj próbowałam wszystkiego, najpierw wrzuciłam spodnie do zamrażarki (zgodnie z poleceniami w internecie) następnie po kilku godzinach wyjęłam je. Wedle Internetu guma miała spokojnie się wykruszyć ze spodni, jednak nic takiego się nie wydarzyło ;( Potem dowiedziałam się o metodzie z żelazkiem. Poskutkowało gumy nie ma jednak pozostały dwie okropne białe plamy, są widoczne. Prałam już je płynem do naczyń, proszkiem, mydłem jednak jak plamy były tak są. Mieliście kiedyś taki problem? Co mam zrobić z tymi plamami? Jak już mówiłam plamy te są zbyt widoczne dlatego nie mogę spodni założyć, a ja naprawdę nie che ich wyrzucać ;(
EDIT: Jednak plamy zeszły (no może nie do końca) ale jest zdecydowanie lepiej może jak jeszcze raz wypiorę to w ogóle nie będą widoczne ;)

4 komentarze:

 1. Jeśli guma odpadła, ale zostały plamy... to chyba nie masz innego wyjścia i się rozstać ze spodniami, lub uciąc je na nkrótkie jeśli guma jest na nogawkach.

  OdpowiedzUsuń
 2. znam ten ból ja kiedyś zalałam ulubione spodnie (sztruksowe) woskiem ze świeczki! ma nadzieje, że wszystko zniknęło i możesz nadal cieszyć się nowymi spodniami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak tak na szczęście już jest ok plama po gumie zniknęła ;)
   współczuję z powodu tych spodni ;(

   Usuń